Меню 
Почему Иисус был плотником?
Дата публикации: 2019-04-26

Интересно, что Иисус был именно плотником (согласно Марка.6:3), а не, скажем, рыбаком. В Библии сказано, что Он начал Свое служение, когда Ему было тридцать лет, и становится еще интересней, когда вы посмотрите на профессии многих библейских героев, до начала их служения. Подумайте о том, чем занимались эти библейские герои в тот момент, когда Бог призвал их: 

ЧИТАТИ СТАТТЮ
П’ять істин про воскресіння Ісуса
Дата публикации: 2019-04-23

Воскресіння Ісуса - основа християнської віри, однак, зазвичай ми роздумуємо над ним лише напередодні Пасхи. Але Ісусове воскресіння настільки важливе, що Павло пише: "Якщо Христос не воскрес, то марна віра ваша і ви досі у своїх гріхах" (1Коринтян.15:17).  У нас є 5 істин про воскресіння, які допоможуть нам здобути глибше розуміння цієї славної реальності.

ЧИТАТИ СТАТТЮ
Криза не в економіці, криза – в головах
Дата публикации: 2019-04-16

Світова економічно-фінансова криза є прямим наслідком утробно-споживацької психології, що панує сьогодні у світі. Господь допустив її, аби люди змінили пріоритети власного життя, вернули акцентування з матеріального на духовне. Тому, як це не дивно, але сьогочасну планетарну кризу можна вважати своєрідним благом для цивілізації, надто через те, що криза, як поняття, це абсолютно природне явище. Вона являється неминучою частиною будь-якого прогресу – як необхідний елемент катарсису, очищення. Кризи як людина, так і людство загалом переживають неспинно, як нині стало модно казати – перманентно. Наприклад, криза підліткового, юнацького віку, криза середини життя, літнього віку тощо...

ЧИТАТИ СТАТТЮ
Чи знаєте ви?
Дата публикации: 2019-04-01

Біблія — ​​це дивовижна Книга. Незважаючи на те, що вона є однією з найдавніших книг, так як була написана кілька тисячоліть тому, проте до сьогоднішнього дня вона була і залишається найвідомішою і найбільш читаною книгою у світі.

ЧИТАТИ СТАТТЮ
Наша Пасха – Христос, за нас у жертву принесений!
Дата публикации: 2018-03-05

Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це? (Ів.11:25-26)

Христос Воскрес, дорогі брати та сестри!!! Весною, коли земля прокидається від сну, а все навкруги оживає, ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – Воскресіння Христове, яке ще прийнято називати Пасхою або Великоднем. Чому цей день називають Пасхальним або Великим? Про це ми можемо дізнатись із ...

ЧИТАТИ СТАТТЮ
Григорій Іванович Філімончук (1919-2003) уривок з книги «Буду згадувати ласки Господні»
Дата публикации: 2018-03-05

 

Моє навернення до Бога

Військова частина, в якій я служив, наступала на місто Гдиню. Однієї ночі я бачив сон, ніби я був вдома і їв на вишні спілі ягоди, а сік з них біг по моїх щоках. Я зрозумів, що буду поранений. Вранці, перед наступом, усіх для сміливості почастували спиртом, але мені було тяжко на серці: я не пив і навіть не снідав. Незабаром ми пішли у наступ. Перед моїми очима щось блиснуло, гахнуло, як грім, і я відчув, як осідаю на землю. Потім знепритомнів... Коли відкрив очі, перш за все побачив над собою голубе небо. Лежу на спині, нічим не можу поворухнути, а з лівого боку вище грудей б'є вгору фонтан крові, падає на груди, розбризкуючись на всі боки. Промайнула думка: «Ось зійду кров'ю — і помру». Підняв очі до неба і подумки сказав: «Боже, якщо Ти є там, на небі, то спаси мене, і я буду Тобі служити. Я так хочу...

ЧИТАТИ СТАТТЮ
Божественність Ісуса Христа
Дата публикации: 2018-03-05

Історичність Особи Ісуса Христа ні в кого не викликає сумнівів, адже достовірність біблійних розповідей давно підтверджена конкретними історичними фактами. Втім, факт Божественності Ісуса Христа відкидається як атеїстами, так і представниками різних релігій (зокрема й деякими лжехристиянськими культами). Нижче будуть приведені деякі аргументи щодо пояснення Божественності Ісуса Христа. 

ЧИТАТИ СТАТТЮ