З 2015 року церква «Спасіння Боже» почала запрошувати місіонерів на служіння в Іспанію. З того часу, багато молодих людей почали відкликатися на поклик Бога і приїзжати, щоб присвятити себе для Його діла. На даний час близько 40 місіонерів з різних областей України працюють у багатьох іспанських провінціях, а зараз ще й у Португалії.
Завдяки цьому служінню започаткувались церкви в: Аліканте, Мурсії, Памплоні і Лісабоні. Місіонери, також допомагають вже існуючим церквам. Організовуються євангелізації, молодіжні та дитячі літні табори. Основний напрямок в служінні – це об’єднання віруючих слов’ян в церкви та організація служінь. Однак, найважливішим своїм обов’язковом ми вважаємо проповідь Євангелії, тим людям, які ніколи не чули що Ісус Христос – Син Божий, який прийшов на Землю, щоб бути розп’ятим за гріхи людей, і який воскрес для нашого оправдання.
Якщо ваше серце не байдуже, і ви хочете себе спробувати в цьому служінні – запрошуємо до співпраці! Зареєструватися

Старший пастор церков Іспанії та Європи «Спасіння Боже / Salvación de Dios»

Ярослав Демко

Відповідальний за молодь Європи та за місіонерське служіння в Іспанії

Віталій Лигун

Головний Редактор

Оксана Гордон

Принимаем заявки от потенциальных студентов в возрасте 18 лет, которые имеют хотя бы диплом средней школы или эквивалент GED и соглашаются с нашим Заявление веры.

Для Абитуриента

(поступающим в школу ESPM)

Для Миссионеров

(краткосрочное пребывание)

Для Миссионеров

(долгосрочное пребывание)